Odkaz aneb co tu po nás zbyde

11. března 2015 v 21:25 | caleby |  moje keci
Myslím si, že každný máme nějaké to "životní poslání". Jen ho odhalit a dát se na tu správnou cestu.
Ale takovým životním posláním každého, zárověň i jeho odkazem, je mít a vychovat své děti tak, aby z nich byli prímový lidé.
Je až neuvěřitelné, jak je ta naše drobotina a budoucnost národa zkažená. Už děti ve školce mají chtřejší mobily jak já. Když jsem já chodila do školky, mobily jsme neznali.
Když jsme zlobili, rodiče nám říkali "za trest budeš doma". Dnes rodiče říkají "za trest ti vypnu počítač a půjdeš ven".
Dále všechny ty uhozené a "zkurvené" zákony, jak by řekl náš pan prezident, které se ohání tím jaké mají děti práva. A co povinnosti? Ty už děti nemají? Třeba že by se měly chovat slušně aspoň ke svým rodičům?
Když si vzpomenu, kolikrát jsem jako dítě dostala na prdel, přijde mi to úsměvné. Ale nepochybně jsem si to zasloužila. Dnes dítě nesmíte ani plácnout. V některých zemích by vám dítě i sebrali. Je to až k smíchu.
Takže co je to životní poslání?
Shrnula bych to takhle: "Milujte se a množte se!"
No a nezapomeňte vychovávat děti tak, abyste se za ně jednoho dne nemuseli stydět.

Caleby

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jsemany jsemany | Web | 12. března 2015 v 9:51 | Reagovat

"Když jsme zlobili, rodiče nám říkali "za trest budeš doma". Dnes rodiče říkají "za trest ti vypnu počítač a půjdeš ven"." je velice parádní myšlenka, ale bohužel je to tak.  Šílený, tak se lidstvo dostává. Zničíme se sami...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama